Pirkėjai, 2018 08 01 – 2019 05 31 apsipirkę bet kurioje prekybos centro „Banginis“ parduotuvėje ar paslaugų vietoje už 10 eurų ar didesnę sumą, gali dalyvauti žaidime „10 metų kartu – 10 automobilių dovanų“. Žaidime nedalyvauja MAXIMA BAZĖ XXX pirkimo kvitai bei pirkimo kvitai už įsigytus tabako, alkoholio gaminius, lažybų, loterijų, banko ir kitas paslaugas ar prekes, draudžiamas pagal LR įstatymus.

PC Banginis” dešimtojo gimtadienio automobilių OPEL CORSA laimėtojai:

2018 m. gruodžio mėnesio automobilį laimėjo

DARIUS JANŠAUSKAS

2018 m. gruodžio 30 d. pirko PC "Banginis" parduotuvėje "Senukai".

2018 m. lapkričio mėnesio automobilį laimėjo

K. PLATONOVIENĖ

Kristina iš Druskininkų, į Klaipėdą dažnai užsuka darbo reikalais, o išvažiuodama visada sustoja „Banginyje“. Lapkričio mėnesio kelionė į pajūrio miestą ir pirkiniai Banginyje įsikūrusioje „Eurokos” parduotuvėje atnešė netikėtą ir ankstyvą šventinę dovaną - OPEL CORSA.

„Nesu azartiška ir įprastai žaidimų anketų nepildau, tačiau šį kartą turėjau kažkokį ypatingą jausmą ir užtikrintumą, kad laimėsiu. Net šeimos nariams pasigyriau, kad užpildžiau anketą ir tvirtinau, kad automobilis atiteks man. Myliu Klaipėdą, o dieną, kada pirkau „Banginyje“, net pasidalinau „Facebook“ pranešimu su grotažyme  #myliuKlaipeda. Matyt, meilė abipusė”.

2018 m. spalio mėnesio automobilį laimėjo

Z. SIMANAUSKAITĖ

Kaipėdietei Zitai sėkmę atnešė spalio pabaigoje „Optikos Pasaulis“ parduotuvėje vaikui pirkti akiniai.

„Į „Banginį“ užsuku kiekvieną dieną grįždama iš darbo. Šį kartą pirkau vaikui akinius. Paprastai, tokiuose žaidimuose nedalyvauju, tačiau tą kartą nusprendžiau neskubėti ir užpildžiau anketą. Dar dabar sunku patikėti, kad būtent man taip pasisekė“.


2018 m. rugsėjo mėnesio automobilį laimėjo

L. NAGLĖ

Liucija – klaipėdietė, laimingą žaidimo anketą užpildė rugsėjo 1 dieną parduotuvėje „KIKA“ pirkusi vaiko gimtadienio dovaną – jūrų kiaulytę.

„Tai, kad pavyko laimėti automobilį - stebuklas. Tokio tipo žaidimuose dalyvauju labai retai, o net kai užpildau anketas, čekius dažniausiai išmetu. Šį kartą laimingą čekį nutariau išsaugoti ir įdėjau į knygą“.

2018 m. rugpjūčio mėnesio automobilį laimėjo

R. MICAVIČIENĖ 

Pirmoji „Opel Corsa“ laimėtoja - šilutiškė R. Micavičienė, apie laimėjimą sužinojo švęsdama savo 46-ąjį gimtadienį. Žaidimo anketą užpildė apsipirkusi „Senukuose“, kuriuose įsigijo prekių vaiko kambario remontui.

„Iki šiol sunku patikėti, kad būtent aš laimėjau šį prizą, nes man niekada nesisekė žaidimuose. Kai pasakiau dukroms, jos irgi nepatikėjo, sakė gal sukčiai skambina, tik nesakyk jokių bankų kodų ir kitų duomenų, o vyras juokėsi ir „protino“ mane, kad šiandien ne balandžio 1-oji“, - prisimena R. Micavičienė.

Moteris, pasitarusi su šeima,  pasinaudojo galimybe laimėtą „Opel Corsa“ automobilį pakeisti į kiek brangesnį - visureigį „Opel Mokka“. Ši galimybė suteikiama kiekvienam laimėtojui. Jam tereikia padengti laimėto automobilio „Opel Corsa“ ir pasirinkto kito „Opel“ markės automobilio vertės skirtumą.


Žaidimo anketų traukimo precesą stebi bei laimėtojų atitikimą žaidimo taisyklėms tikrina - audito kompanija UAB "Grant Thornton Baltics".

Automobilio komplektaciją rasite ČIA.

Išsamios žaidimo taisyklės ČIA.

Žaidimo laimėtojai skelbiami interneto svetainėje www.banginis.lt bei informuojami asmeniškai žaidimo anketoje nurodytais asmens kontaktiniais duomenimis. Laimėtojas kas mėnesį paskelbiamas iki einamojo mėnesio kalendorinės 5 (penktos) dienos.