Parduotuvės ir paslaugos

Abakhan audinių centras

Abakhan audinių centras

Gera žinia mėgstantiems siūti, bei užsiimti rankdarbiais! ABAKHAN FABRICS „AUDINIŲ CENTRAS“ – unikali audinių parduotuvė, kurioje rasite audinius drabužiams ir interjero dizainui, verpalus, siuvimo ir rankdarbių reikmenis. Čia viskas vienoje vietoje! Didžiulis asortimentas ir geros kainos!

Daugiau
Baby Center

Baby Center

„Baby center“ - tai parduotuvė patiems mažiausiems: naujagimiams, kūdikiams ir vaikams. O tu jau žinai, kokius drabužėlius ir priežiūros priemones pasirinksi, jei šeimoje gims kūdikis?

Daugiau
Dextera

Dextera

UAB DEXTERA – viena didžiausių Lietuvos žaliuzių įmonių, gaminanti visų rūšių žaliuzes ir tiekiančių detales jų gamybai. Atvykus į saloną, vadybininkai - konsultantai suteiks išsamią informaciją, patars, pasiūlys, padės išsirinkti pageidaujamą gaminį.

Daugiau
Domus Lumina

Domus Lumina

UAB „Domus lumina" siūlo Jums bene didžiausią pasirinkimą žaliuzių, roletų, markizių, tinklelių ir kt. Aukščiausia kokybė ir patraukli gaminių kaina. Iškilus klausimams, Jums bus suteiktos profesionalios konsultacijos, o užsisakius produkciją, firmos specialistai atliks matavimo, gamybos ir montavimo, prireikus - ir remonto darbus.

Daugiau
Gintarinė vaistinė

Gintarinė vaistinė

"Gintarinė vaistinė" - vaistai, vitaminai, maisto papildai, vaistažolės, higienos prekės, medicininės paskirties prekės.

Daugiau
Iki

Iki

Prekybos centras IKI - išties išskirtinis. Čia galima rasti visko, ko reikia, rinktis iš plataus kokybiškų ir ypač šviežių maisto prekių asortimento. IKI – čia verta sugrįžti kasdien.

Daugiau
Katpėdėlė

Katpėdėlė

Modernus požiūris į Lietuvišką virtuvę. Mes mėgstame tradicinę lietuvišką virtuvę, bet dažnai norisi kažko naujo - juk už lango XXI amžius! Todėl šį kartą nusprendėme į mūsų patiekalus pažvelgti šiek tiek kitaip- įdomiau, estetiškiau, europietiškiau.

Daugiau
Kika

Kika

KIKA - didžiausias zoologijos prekių parduotuvių tinklas Lietuvoje.

Daugiau
Lemon Gym

Lemon Gym

LEMON GYM - pirmasis sporto klubas Lietuvoje, kuriame siūlomos virtualiosios grupinės treniruotės. Sporto salėje sumontuota moderni vaizdo įranga transliujas pasaulinio virtualių treniruočių lyderio „Wexer Virtual“ treniruotes. Jos rodomos tiek pagal grafiką, tiek klubo lankytojams pasirinkus jas individualiai.

Daugiau
LP EXPRESS 24

LP EXPRESS 24

LP EXPRESS 24 – tavo patogumui. Moderniausias bei patogiausias būdas siųsti ir gauti siuntas visoje Lietuvoje. 24 valandas per parą veikiantys siuntų savitarnos terminalai neeikvos brangaus Jūsų laiko. Siuntas galėsite išsiųsti ar atsiimti Jums patogiu laiku ir patogioje vietoje.

Daugiau
Rovana

Rovana

“ROVANA” - prekyba sporto, poilsio, turizmo ir žūklės reikmenimis.

Daugiau
Senukai

Senukai

Didžiausia statybinių medžiagų, remonto ir buities prekių parduotuvė Lietuvoje. Išmanantis personalas Jums kuria ypatingus pasiūlymus ir padeda išsirinkti iš 150 000 pavadinimų kokybiškų prekių. SENUKAI – visada išsirinksi!

Daugiau
TONYBET

TONYBET

"Tonybet" - lažybų bendrovė.

Daugiau
Vizija optika

Vizija optika

"Vizija optika" salone Jūs galite įsigyti akinius nuo saulės, korekcinius akinius, kontaktinius lęšius bei akinių ir kontaktinių lęšių priežiūros priemones. Taip pat galėsite pasitikrinti regą su modernia optometrine aparatūra.

Daugiau
Vynoteka

Vynoteka

Specializuotoje vyno parduotuvėje VYNOTEKA galite rasti vynų iš viso pasaulio, taip pat ir tauriųjų gėrimų gurmanams - konjako, rūšinio brendžio ar šampano. Mes pasiūlysime Jums geriausią kainos ir kokybės santykį.

Daugiau